آهن آلات خانی (آهن آپ)

ارائه ی قیمت های لحظه ای میلگرد ،ورق سیاه و رنگی ،تیرآهن،پروفیل ،لوله،ناودانی،نبشی

تیرآهن و انواع آن

تیرآهن ها یکی از اصلی ترین پروفیل های ساختمانی می باشند که در اکثر کارخانه ها و نقشه های صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند و دارای استانداردهایی می باشند که در قسمت های مشخصی است و بااهمیت ترین  خصوصیاتی که دارند توجه و تمرکز زیاد ساخت آن ها می باشد .

آشنایی با میلگرد و انواع میلگرد

میلگردها (آماتور) سازه‌های فولادی هستند که در سازه‌های بتنی برای رشداستقامت بتن مورد استفاده قرار میگیرند و به میلگردهای فولادی مشهورهستند ویا به عبارتی به پروفیلی با سطح مقطع دایره و توپر گفته میشود که بیشترمردم نوع فلزی آجدار آنرا در ساختمان سازی استفاده میکنند.

تعریف انواع ناودانی و کاربردهایشان

ناودانی یک نوع پروفیل ساختمانی و صنعتی با مقطع های باز می باشد که به شکل U  لاتین است و ازشکل گیری یک سطح افقی و دو سطح عمودی بدست می آید و به دلیل ظاهر پسندیده و خوبی که دارند، یکی از پروفیل‌های شناخته شده می باشند که در کارهای ساختمانی و صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

نبشی چیست و چه کاربردی دارد

 نبشی یکی از انواع وسیع  پروفیل‌ها است، روی مقطع این محصول از دو ضلع که با زاویه مخصوص در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند ایجاد شده‌است. به دو ضلع سازنده روی مقطع، معمولا بال گفته می‌شود و در نوع معمول آن زوایه میان۲ بال ۹۰ درجه است. عموما مقدار بال‌های این محصول با هم برابر است که به آن بال مساوی گویند و در مواردی طول بال‌ها مختلف است که به آن نبشی بال نامساوی گفته می‌شود.

تعریف انواع فولاد ضد زنگ و کاربردهایشان

در عصر جدید استفاده از فولاد بسیار زیاد شده است و فرآورده های آن در شکل های مختلف مورد استفتده قرار می گیرد.فولاد از ترکیبهای گوناگونی تهیه و تولید می شود که دارای خاصیت های متفاوت و مختلف می باشد.خواص فولاد از ویژگی های عنصر آلیاژ شده با فولاد بدست می آید.  فولاد در حقیقت آلیاژی است که از ترکیب عنصر آهن با عناصر کربن، کروم، نیکل دیگر عنصرها بدست می آید. آهن جز مهم ترین قسمت های سازنده هسته ی زمین و کره ی ماه می باشد.

پروفیل چیست و کاربرد انواع آن در زمینه های مختلف

مقاطع توخالی به علت خواص فوق العاده ای که دارند, از زمان های قدیم معروف بوده اند. برای مثال پل قوسی که در اسکاتلند ساخته شد (در سال 1890 با طول 521 متر) , این پل به دلیل این که آن زمان شیوه و روش دیگری برای تولید مقاطع HSS در دسترس نبود, با استفاده از ورق های رول مانند که به هم پرچ شده بودند ساخته شده است