آهن آلات خانی (آهن آپ)

ارائه ی قیمت های لحظه ای میلگرد ،ورق سیاه و رنگی ،تیرآهن،پروفیل ،لوله،ناودانی،نبشی

ورق گالوانیزه چیست؟

ورق گالوانیزه، ورق‌هایی هستند که از نوع فلز می‌باشند که بوسیله روی پوشش داده می شوند. این ورق‌ها این ویژگی را دارند که در فضاهای آزاد زنگ نمی‌زنند و در مقابل وضعیت جوی و هوای سرد تولید می‌شوند.

پروفیل ستونی و کاربرد های آن

یکی از انواع فرآورده های تولیدی تمام کارخانه های پروفیل فولادی،برش های ساختمانی توخالی تحت نام پروفیل های مربع و مربع مستطیل می‌باشد.برش های تو خالی ساختمانی با بکارگیری از شیوه نورد سرد برای فرم دهی به مواد دارای توانایی عوض شدن فرم،در دماهای پایین، در اثر فشار بدست آمده از غلطک‌ها تولید می شود.

معرفی تیرآهن های لانه زنبوری

علت اسم گذاری تیرآهن های لانه زنبوری این است که این نوع از تیرها در دنباله طولی خود سوراخ های تو خالی مانند لانه زنبور دارند که این فرم پذیری نتیجه اجرای عملیاتی مانند بریدن و مجدداً جوش دادن و کامل کردن پروفیل است. به همین دلیل به تیرآهن های لانه زنبوری معروف هستند و موارد استفاده آن ها در سازه های سبک است.

تیرآهن و انواع آن

تیرآهن ها یکی از اصلی ترین پروفیل های ساختمانی می باشند که در اکثر کارخانه ها و نقشه های صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند و دارای استانداردهایی می باشند که در قسمت های مشخصی است و بااهمیت ترین  خصوصیاتی که دارند توجه و تمرکز زیاد ساخت آن ها می باشد .

آشنایی با میلگرد و انواع میلگرد

میلگردها (آماتور) سازه‌های فولادی هستند که در سازه‌های بتنی برای رشداستقامت بتن مورد استفاده قرار میگیرند و به میلگردهای فولادی مشهورهستند ویا به عبارتی به پروفیلی با سطح مقطع دایره و توپر گفته میشود که بیشترمردم نوع فلزی آجدار آنرا در ساختمان سازی استفاده میکنند.

تعریف انواع ناودانی و کاربردهایشان

ناودانی یک نوع پروفیل ساختمانی و صنعتی با مقطع های باز می باشد که به شکل U  لاتین است و ازشکل گیری یک سطح افقی و دو سطح عمودی بدست می آید و به دلیل ظاهر پسندیده و خوبی که دارند، یکی از پروفیل‌های شناخته شده می باشند که در کارهای ساختمانی و صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.