بهره برداری از واحد ریخته گری شرکت فولاد سفیددشت

به گزارش آهن آپ:

محمود ارباب زاده مدیرعامل شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری گفت: این شرکت با توجه ویژه به اصل قرار دادن تولید ایمن و پایدار، رکوردهای متعددی در تولید ماهانه به ثبت رسانده که تولید ۸۵ هزار و ۱۰۸ تن محصول در خرداد سال ۱۴۰۱ به عنوان بالاترین تراز تولید ماهانه این شرکت، بوده است.

وی افزود: این شرکت به عنوان بزرگترین واحد صنعتی استان چهارمحال و بختیاری، جهت مدیریت مصرف آب اقداماتی انجام داده است که کاهش مصرف آب در محدوده یک مترمکعب به ازای هر تن آهن اسفنجی و تأمین آب موردنیاز از پساب‌های جمع آوری و تصفیه شده شهری و عدم نیاز به آب‌های شیرین سطحی و زیرزمینی ازجمله اقدامات در این شرکت است.

ارباب زاده اضافه کرد: توجه به استفاده از توانایی داخلی تأمین نیازهای صنعتی در فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری از اهمیت بالایی برخوردار است؛ به طوری که با تشکیل واحد بومی سازی از سال ۱۳۹۷ و حمایت این شرکت از توانایی تولیدکنندگان داخلی، تا کنون بیش از ۲۰۰ قطعه و دستگاه کاملا بومی‌سازی شده و مورد استفاده قرار گرفته‌اند. در حال حاضر تمام توان این شرکت در مسیر راه‌اندازی و بهره‌برداری از واحد ذوب و ریخته گری به کار گرفته شده و امیدواریم با تلاش و همدلی تمامی کارکنان و سایر ارکان پروژه، این واحد تا پایان امسال به مرحله تولید محصول برسد.


منتشر شده در سه شنبه، ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ۰۹:۱۶