شش پر آلومینیوم

به گزارش آهن آپ

شش پر آلومینیوم

پروفیل های شش پر آلومینیوم، پروفیل هایی با شش گوشه هستند که از نظر شکل بررسی می شوند. شش ضلعی های آلومینیومی به طور کلی در صنعت ماشین آلات، صنایع دفاعی، صنعت هوانوردی، صنعت خودرو استفاده می شود. شش ضلعی های آلومینیومی با استفاده از آلیاژهای مختلف آلومینیوم با توجه به منطقه مورد استفاده و با استفاده از سیستم اکستروژن آلومینیوم مطابق با استانداردهای اندازه و قالب گیری مورد نظر تولید می شوند.

پوشش های مختلف آنودایز شده برای افزایش سختی در صنایع هوافضا، صنایع دفاعی و صنعت خودرو با توجه به مناطق استفاده از شش ضلعی های آلومینیومی اعمال می شود. این پوشش آنودایز شده را پوشش سرد می نامند. به جای پوشش آنودایز گرم، پوشش آنودایز سرد به عنوان یک فرآیند انجام می شود.

ویژگی های میله شش پر آلومینیوم

میله شش پر آلومینیوم

دارای مقاومت در برابر خوردگی بالا

جوش پذیری بسیار خوب

مناسب برای ماشین سازی

کیفیت شکل دهی سرد بسیار خوب در فرم تثبیت شده پس از عملیات حرارتی T4

مقاومت در برابر خستگی بالا

 

معایب و مزایا

شش پر آلومینیوم، دارای مقاومت در برابر خوردگی بالا است

می تواند به خوبی جوش داده شود

برای ساخت ماشین مناسب است

مقاومت در برابر فشار متوسط ​​است

برای قطعات پیچیده مناسب نیست

انواع

انواع صفحه، میله، لوله، تخت، پروفیل

دامنه کاربرد

سازه های سنگین بر روی واگن های راه آهن

نرده های محافظ کامیون

صنعت کشتی سازی

پل ها

تولید دوچرخه

تولید بویلر

سکو

ساخت فلنج

اهمیت آلومینیوم در انواع تولیدات صنعتی

پروفیل های شش پر آلومینیوم، که ظرفیت تولید با آلیاژهای مختلف را دارند، به طور خاص برای بخش مورد استفاده سفارش داده می شوند. این شش پر ها در زمینه صنعت خودرو یا الکترونیک بسیار سودمند و مفید است. به دلیل پردازش آسان و قدرت رسانایی بالا جایگاه بسیار مهمی دارد.

مناطق استفاده

شش پر آلومینیوم ضد زنگ در همه جا در زندگی روزمره ما ظاهر می شوند. میله ها در بیشتر مکان ها مورد استفاده قرار گرفته شده است. به خصوص در کشور ما، با توجه به تغییر و توسعه مداوم مشخصات، استفاده از فولاد ضد زنگ تقریباً در هر منطقه ای که افراد در تماس مستقیم یا غیرمستقیم قرار می گیرند.


منتشر شده در سه شنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ۱۱:۴۰