افزایش صادرات و خط تولید شرکت فولاد خرمدشت تاکستان

به گزارش آهن آپ:

سیف‌‌‌الله امیری، مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت  ضمن بازدید از تمام قسمت های مختلف خط تولید کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان اظهار کرد:

خط تولید محصولات فولادی شرکت فولاد خرمدشت تاکستان بصورت کمی و کیفی رو به رشد است ودر آینده نه چندان دور با افزایش صادرات وتولید در این واحد شاهد هستیم.

مجید سعیدیان،مدیرعامل شرکت فولادخرمدشت تاکستان بر رشد خط تولید و تامین نیازبازارداخلی بیان کرد:این شرکت با ظرفیت تولید300هزار تن انواع میلگردآجدار در سال و افزایش خط تولید این واحد موفق به تامین نیاز بزار داخلی شد و توانست بیشترین صادرات را در واحد میلگرد آجدار در استان قزوین داشته باشد و همین امر باعث منتخب ترین صادر کننده در استان شد.

وی افزود :

این شرکت با درنظر گرفتن به زیرساخت های مورد نیاز درکارخانه و ایجاد امکانات رفاهی سبب شد تا سرعت صادرات خود را افزایش دهدو به عنوان کاندیدای  صادر کننده ملی مطرح شود.همچنین این شرکت توانست در سال1400به 13کشور جهان صادرات خودررا به ثمر برساند.

شرکت فولاد خرمدشت تاکستان ،دومین واحد تولید شمش فولاد را در استان کرمانشاه راه اندازه کرده که سبب اشتغال زدایی280نفر در کارخانه فولاد خرمدشت می شود.

 


منتشر شده در شنبه، ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ۱۲:۵۸