پروفیل 40*80 ضخامت 2.5 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 50*50 ضخامت 2.5 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 40*60 ضخامت 2.5 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 60*60 ضخامت 2.5 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 40*40 ضخامت 2.5 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 40*60 ضخامت 2 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 40*80 ضخامت 2 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 60*60 ضخامت 2 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
از کارشناسان آهن آپ مشاوره تخصصی بگیرید 03138030000
جستجو
جستجو های مرتبط اخیر
پروفیل
میلگرد
نبشی
ورق
تیرآهن
مفتول
برای دریافت نتیجه در کادر بالا جستجو کافیست کلمه کلیدی مورد نظرتان را وارد نمایید
در حال مشاهده

قیمت نبشی ۴

برند تولید کننده
  • همه برند ها
  • قیمت نبشی ۴
سایز محصول
  • همه سایز ها

نبشی ۴ یکی از مقاطع فولادی پرکاربرد در صنعت ساختمان و سازه است. به دلیل شکل “L” خود، در اسکلت‌بندی، استحکام‌بخشی و اتصالات سازه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.برای دیدن قیمت نبشی ۴ سبک به پایین صفحه مراجعه کنید. برای استعلام قیمت روز نبشی 4 سبک و سنگین با کارشناسان آهن آپ تماس بگیرید.

قیمت نبشی ۴
آخریـن بروزرسانی
۲۷. ۰۳. ۱۴۰۳
عنوان محصول طول (m) محل بارگیری وزن واحد محل بارگیری سایز نبشی تاریخ بروز رسانی
قـیمــت (بدون ارزش افزوده)
میزان نوسانخرید و چارت
نبشی 4*40*40 منظومه 6 کارخانه 14 کیلوگرم کارخانه ۴
تماس بگیرید
ثابت
نبشی 4*40*40 جاوید بناب 6 کارخانه 13.5 کیلوگرم کارخانه ۴
۱۲:۰۷ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
25,050 تـــومـان
ثابت
نبشی 3.5*40*40 جاوید بناب 6 کارخانه 12 کیلوگرم کارخانه ۴
۱۲:۰۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
25,050 تـــومـان
ثابت
نبشی 3*40*40 جاوید بناب 6 کارخانه 11 کیلوگرم کارخانه ۴
۱۲:۰۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
25,050 تـــومـان
ثابت
نبشی 4*40*40 ابهر 6 کارخانه 14 کیلوگرم کارخانه ۴
۱۲:۰۷ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
24,150 تـــومـان
ثابت
نبشی 3*40*40 ناب 6 کارخانه 11 کیلوگرم کارخانه ۴
۱۲:۰۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
25,390 تـــومـان
0.5 %
170 تـــومـان
نبشی 4*40*40 ناب 6 کارخانه 14.5 کیلوگرم کارخانه ۴
۱۲:۰۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
25,200 تـــومـان
80 تـــومـان
نبشی 3*40*40 ظهوریان 6 کارخانه 10 کیلوگرم کارخانه ۴
۱۲:۰۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
24,650 تـــومـان
ثابت
نبشی 4*40*40 شکفته مشهد 6 کارخانه مشهد 14 کیلوگرم کارخانه مشهد ۴
۱۲:۰۷ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
24,650 تـــومـان
0.5 %
90 تـــومـان
نبشی 3*40*40 شکفته مشهد 6 کارخانه مشهد 10.5 کیلوگرم کارخانه مشهد ۴
۱۲:۰۷ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
25,110 تـــومـان
1 %
160 تـــومـان
نبشی 4*40*40 انبار اصفهان 6 بنگاه اصفهان 14 کیلوگرم بنگاه اصفهان ۴
۱۲:۰۷ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
25,950 تـــومـان
ثابت
نبشی 3*40*40 انبار اصفهان 6 بنگاه اصفهان 10.5 کیلوگرم بنگاه اصفهان ۴
۱۲:۰۷ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
26,750 تـــومـان
ثابت
نبشی 3*40*40 اسپیرال 6 کارخانه 12 کیلوگرم کارخانه ۴
۱۲:۰۷ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
28,450 تـــومـان
0.5 %
100 تـــومـان
نبشی 4*40*40 اسپیرال 6 کارخانه 15 کیلوگرم کارخانه ۴
تماس بگیرید
ثابت
نبشی 3*40*40 آریان فولاد 6 کارخانه 11 کیلوگرم کارخانه ۴
۱۲:۰۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
25,650 تـــومـان
50 تـــومـان
نبشی 4*40*40 آریان فولاد 6 کارخانه 15 کیلوگرم کارخانه ۴
۱۲:۰۷ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
24,880 تـــومـان
50 تـــومـان
نبشی 4*40*40 لاهور 6 کارخانه مشهد 14 کیلوگرم کارخانه مشهد ۴
تماس بگیرید
ثابت

نبشی‌ها یکی از مقاطع فولادی مهم و پرکاربرد در ساختمان‌سازی و حتی بسیاری از صنایع هستند. قیمت نبشی 4 سبک بر اساس سایز، ضخامت، برند و حتی کارخانه تولیدکننده این محصول متفاوت است. یکی از نبشی‌هایی که کاربرد زیادی در ساختمان سازی دارد، نبشی ۴ است. این محصول با ضخامت 2.5 تا 4 میلی‌متر جرء نبشی‌های سبک وزن بازار است که بیشترین کاربرد آن در صنایع ساختمان‌سازی است. کارخانه‌های مختلفی در ایران در زمینه تولید این محصول فعالیت دارند.بنابراین بهتر است قبل از تصمیم‌گیری برای استعلام قیمت روز نبشی 4 به فکر استعلام نبشی از برندهای مختلف باشید. و با شماره 03138030000 در تماس باشید.

قیمت نبشی 4

قیمت نبشی ۴ را چگونه استعلام کنیم؟

همان‌طور که گفته شد، نبشی سایز 4 یکی از مهم‌ترین نبشی‌ها از ضخامت 2.5 تا 4 میلی‌متر است که اغلب از این محصول در ساختمان‌سازی استفاده می‌شود. به طور کلی نبشی‌ها به دو دسته نبشی بال مساوی و نبشی بال نامساوی تقسیم می‌شود. نبشی‌های بال مساوی بیشترین کاربرد را در پروژه‌های ساختمانی دارند و نبشی‌های بال نامساوی معمولا در صنایع مختلف قابل استفاده هستند. از نظر وزن هم می‌توان این محصولات را به 2 دسته نبشی‌های سبک و نبشی‌های سنگین در بازار فولاد تقسیم کرد. نبشی سایز 4 در اصل نوعی نبشی سبک وزن محسوب می‌شود.

قیمت نبشی ۴ با توجه به ضخامت، طول و حتی وزن این محصول در بازار فولاد متفاوت است. مثلا: قیمت نبشی آریان فولاد در سایز ۴ با قیمت قیمت نبشی اسپیرال با همین سایز فرق دارد. هر کارخانه تولیدکننده معمولا یک ساختار و استاندارد مشخصی برای تولید این محصول دارد و جدا از این مسئله، نبشی سایز ۴ با وزن‌های مختلف در کارخانه‌های متفاوتی تولید می‌شود.

برای بسیاری از افرادی که به دنبال خرید نبشی 4 هستند، مهم‌ترین فاکتور، استعلام قیمت نبشی ۴ است. قیمت نبشی نمره ۴ متاثر از عوامل مختلفی است که در زمان خرید باید حتما مدنظر داشته باشید. قیمت نبشی امروز به نرخ ارز و دلار، کیفیت مواد اولیه برای تولید این محصول، سیاست‌های دولت،صادرات و واردات نبشی و حتی بسیاری از پارامترهای دیگر بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت روز آهن می‌توانید به سایت آهن آپ مراجعه کنید. کارشناسان هر روزه در تلاش هستند که قیمت مقاطع فولادی را به روز کنند تا شما بتوانید روزانه استعلام قیمت تمامی محصولات فولادی را داشته باشید.

به غیر از این روش می‌توانید با کارشناسان آهن آپ با شماره 03138030000 در تماس باشید. قبل از خرید نبشی ۴، کارشناسان ما تمامی راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند تا این محصول را بهتر بشناسید. با عضویت در خبرنامه مجموعه ما یا حتی کانال تلگرام آهن آپ هم می‌توانید از روند قیمتی این محصول مطلع شوید.

استعلام قیمت نبشی نمره ۴ از آهن آپ

همان‌طور که در بالا هم گفته شد، شما می‌توانید استعلام قیمت نبشی ۴ را از سایت آهن آپ انجام دهید. آهن آپ با سال‌ها تجربه و تخصص در این زمینه می‌تواند در زمینه خرید این محصول به بهترین صورت شما را راهنمایی کند. تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم به شما کمک کنیم که در بهترین زمان ممکن خرید خود را ثبت کنید. با آهن آپ می‌توانید استعلام بگیرید، مقایسه کنید و در نهایت به قیمت بخرید.

استعلام قیمت نبشی نمره 4

قیمت نبشی نمره ۴ در بازار مقاطع فولادی ایران چگونه تغییر می‌کند؟

مهم‌ترین فاکتورهایی که تعیین کننده قیمت این محصول هستند، وزن، سایز و طول نبشی ۴ می‌باشند. هرچقدر که وزن نبشی ۴ بیشتر باشد، این محصول صخامت بالاتری دارد و در نهایت قیمت بیشتری هم خواهد داشت.

به غیر از همه این موارد گفته شده، برند کارخانه تولیدکننده نبشی سایز ۴، نرخ ارز، میزان عرضه و تقاضا، سیاست‌های داخلی و … در قیمت نبشی ۴ تاثیرگذار هستند. ابعاد و وزن نبشی ۴ هم در این قیمت‌گذاری تاثیر زیادی دارند . برخی از کارخانه‌ها این محصول را با وزن بالاتری تولید می‌کنند، در نتیجه همین موضوع باعث می‌شود که قیمت بیشتری هم داشته باشد. قیمت نبشی امروز در بازار به صورت کیلوگرم است؛ یعنی قیمت این محصول کاملا بستگی به وزن آن خواهد داشت. بنابراین به دلیل اینکه نمی‌توان یک قیمت ثابت برای این مقطع فولادی در نظر گرفت همیشه باید به فکر استعلام قیمت نبشی نمره 4 باشید.

قیمت نبشی ضخامت ۴ برندهای مختلف چقدر است؟

برای خرید این محصول از برندهای مختلف با کمک جدول اشتال نبشی، می‌توانید وزن نبشی ۴ هر کارخانه تولید را محاسبه و سپس خرید خود را ثبت کنید. جدول اشتال نبشی 4 وزن استاندارد این محصول را نشان می‌دهد و شما می‌توانید بر این اساس تصمیم بگیرید که باید از کدام برند این محصول را خریداری کنید.

قیمت روز نبشی سایز 4

قیمت نبشی 4 آریان فولاد

یکی از نبشی‌های معروف بازار که قیمت مناسب و از طرفی کیفیت بسیار مرغوبی دارد، نبشی 4 آریان فولاد است. این کارخانه نبشی فولادی را در سایزهای مختلفی تولید می‌کند که یکی از این‌ها، نبشی نمره 4 است. برای استعلام قیمت نبشی امروز آریان فولاد می‌توانید به سایت آهن آپ مراجعه و به صورت اینترنتی سفارش خودتان را ثبت کنید. خرید اینترنتی به شما فرصتی می‌دهد که بتوانید در کوتاه‌ترین زمان استعلام قیمت و در نهایت از طریق سایت این محصول را به سبد خرید خودتان اضافه کنید. بعد از آن کارشناسان ما فرم پیش پرداخت را برای شما ارسال و تمامی اقدامات لازم برای ارسال بار را انجام می‌دهند. خرید و فروش نبشی ۴ آریان فولاد در بازار فولاد به وفور دیده می‌شود؛ چرا که نبشی 4 آریان فولاد معمولا برای پروژه‌های ساختمانی قابل استفاده است.

قیمت نبشی ۴ اصفهان

نبشی ۴ اصفهان ابعاد متوسطی دارد و معمولا برای پروژه‌های ساختمانی کوچک قابل استفاده است. قیمت نبشی ۴ اصفهان مانند سایر ابعاد این محصول نوسانات زیادی را در بازار فولاد تجربه می‌کند. به همین دلیل باید حتما قبل از خرید به فکر استعلام قیمت این محصول باشید.

سخن پایانی

همان‌طور که گفته شد نبشی‌های سایز ۴ با ضخامت ۴ میلی‌متر اغلب برای پروژه‌های کوچک ساختمان‌سازی قابل استفاده هستند. طول، وزن و حتی ضخامت این محصول در قیمت نبشی ۴ تاثیر دارند. هرچقدر که نبشی مورد نظر ضخامت بالاتری داشته باشد، از طرفی قیمت بیشتری هم دارد. برای خرید نبشی 4 باید به فکر استعلام قیمت این نوع نبشی از کارخانه‌های مختلف باشید. وزن این محصول در کارخانه‌های مختلف، متفاوت است و هر کدام یک وزن جداگانه دارند.

شما می‌توانید خرید نبشی ۴ را به صورت تلفنی یا آنلاین از مجموعه آهن آپ انجام دهید. با ما ضمن استعلام قیمت نبشی نمره 4می‌توانید این محصول را با بهترین کیفیت و حتی مناسب‌ترین قیمت در بازار تهیه کنید. شرکت آریا آهن سپاهان با پشتوانه بیش از سه دهه فعالیت در بازار مقاطع فولادی ایران، با نام تجاری آهن آپ، امکان خرید اینترنتی میلگرد، تیرآهن، لوله، نبشی، فنس و دیگر محصولات فولادی را برای شما مهیا کرده است. با گرفتن مشاوره تخصصی از کارشناسان آهن آپ مقاطع فولادی مورد نیاز خود را در زمان‌های طلایی و با بهترین قیمت بازار بخرید.

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

ثبـت

اولین کامنت را شما بنویسید
آهن آپ خرید آنلاین آهن آلات
راه های ارتباطی جستجو