پروفیل 40*80 ضخامت 2.5 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 50*50 ضخامت 2.5 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 40*60 ضخامت 2.5 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 60*60 ضخامت 2.5 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 40*40 ضخامت 2.5 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 40*60 ضخامت 2 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 40*80 ضخامت 2 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 60*60 ضخامت 2 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
از کارشناسان آهن آپ مشاوره تخصصی بگیرید 03138030000
جستجو
جستجو های مرتبط اخیر
پروفیل
میلگرد
نبشی
ورق
تیرآهن
مفتول
برای دریافت نتیجه در کادر بالا جستجو کافیست کلمه کلیدی مورد نظرتان را وارد نمایید
در حال مشاهده

قیمت نبشی اصفهان

برند تولید کننده
 • همه برند ها
 • قیمت نبشی اصفهان
سایز محصول
 • همه سایز ها

قیمت نبش اصفهان به عوامل مختلفی از جمله اندازه، ضخامت، نوع و برند بستگی دارد. و در حال حاظر در محدود قیمت 25,130 تومان می باشد.به طور کلی قیمت نبشی اصفهان در سایزهای ۳ ، ۱۰ ، ۵ ، ۶ ، ۴ نسبت به سایر شهرهای ایران ارزان تر است. برای استعلام قیمت روزانه با کارشناسان آهن آپ تماس بگیرید.

قیمت نبشی اصفهان
آخریـن بروزرسانی
۲۷. ۰۳. ۱۴۰۳
عنوان محصول طول (m) محل بارگیری وزن ضخامت (mm) واحد سایز نبشی تاریخ بروز رسانی
قـیمــت (بدون ارزش افزوده)
میزان نوسانخرید و چارت
نبشی 11*120*120 انبار اصفهان 6 بنگاه اصفهان 110 11 کیلوگرم 11
تماس بگیرید
ثابت
نبشی 10*100*100 انبار اصفهان 6 بنگاه اصفهان 90 10 کیلوگرم 10
۱۲:۰۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
25,130 تـــومـان
ثابت
نبشی 9*100*100 انبار اصفهان 6 بنگاه اصفهان 85 9 کیلوگرم ۹
۱۲:۰۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
25,670 تـــومـان
ثابت
نبشی 2.5*30*30 انبار اصفهان 6 بنگاه اصفهان 7 2.5 کیلوگرم ۲
۱۲:۰۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
26,750 تـــومـان
ثابت
نبشی 8*80*80 انبار اصفهان 6 بنگاه اصفهان 58 8 کیلوگرم ۸
۱۲:۰۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
25,130 تـــومـان
ثابت
نبشی 7*80*80 انبار اصفهان 6 بنگاه اصفهان 52 7 کیلوگرم ۷
۱۲:۰۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
25,670 تـــومـان
ثابت
نبشی 7*70*70 انبار اصفهان 6 بنگاه اصفهان 44 7 کیلوگرم ۷
۱۲:۰۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
26,750 تـــومـان
ثابت
نبشی 6*60*60 انبار اصفهان 6 بنگاه اصفهان 32 6 کیلوگرم ۶
۱۲:۰۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
25,670 تـــومـان
ثابت
نبشی 5*60*60 انبار اصفهان 6 بنگاه اصفهان 26 120 کیلوگرم ۶
۱۲:۰۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
25,670 تـــومـان
ثابت
نبشی 5*50*50 انبار اصفهان 6 بنگاه اصفهان 22 120 کیلوگرم ۵
۱۲:۰۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
25,670 تـــومـان
ثابت
نبشی 15*150*150 انبار اصفهان 6 بنگاه اصفهان 190 15 کیلوگرم 15
۱۲:۰۷ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
43,580 تـــومـان
ثابت
نبشی 4*50*50 انبار اصفهان 6 بنگاه اصفهان 18 4 کیلوگرم ۵
۱۲:۰۷ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
25,670 تـــومـان
ثابت
نبشی 3*50*50 انبار اصفهان 6 بنگاه اصفهان 15 3 کیلوگرم ۵
۱۲:۰۷ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
25,950 تـــومـان
ثابت
نبشی 4*40*40 انبار اصفهان 6 بنگاه اصفهان 14 4 کیلوگرم ۴
۱۲:۰۷ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
25,950 تـــومـان
ثابت
نبشی 12*120*120 انبار اصفهان 6 بنگاه اصفهان 120 12 کیلوگرم ۱۲
۱۲:۰۷ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
26,130 تـــومـان
ثابت
نبشی 3*40*40 انبار اصفهان 6 بنگاه اصفهان 10.5 3 کیلوگرم ۴
۱۲:۰۷ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
26,750 تـــومـان
ثابت

قیمت نبشی انبار اصفهان یکی از نبشی‌هایی است که در مجموعه آهن آپ به فروش می‌رسد. برای اطلاع از قیمت نبشی انبار اصفهان می‌توانید با کارشناسان فروش تیم ما با شماره 03138030000 در تماس باشید. برای خرید نبشی در اصفهان می‌توانید به سایت مراجعه یا با کارشناسان ما در تماس باشید.

قیمت نبشی اصفهان

نبشی اصفهان یکی از پرکاربردترین مقطع فولادی هستند که کاربردهای بی‌شماری دارند. از نظر شکل ظاهری این محصولات به دو نوع نبشی بال مساوی و نبشی بال نامساوی تقسیم می‌شوند. هرکدام از انواع این محصولات ویژگی‌های خاصی دارند و برای کاربردهای مختلفی استفاده می‌شوند.

انواع قیمت نبشی اصفهان را می‌توان در بازار فولاد دید. برخی از این نبشی‌ها کیفیت بسیار بالایی دارند و برای بسیاری از کابردهای صنعتی و ساختمانی قابل استفاده هستند. قیمت نبشی امروز براساس سایز، ابعاد، وزن و حتی کارخانه تولیدکننده این محصول متفاوت است. نبشی اصفهان یکی از باکیفیت‌ترین محصولات در بازار است. قیمت این مقطع فولادی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. باید قبل از سفارش به این عوامل دقت داشته باشید تا بتوانید مطابق با نیاز پروژه خود، بهترین نوع نبشی را خریداری کنید.

برای اطلاع از قیمت نبشی اصفهان می‌توانید به سایت آهن آپ مراجعه کنید. در این سایت قیمت تمامی مقاطع فولادی از جمله این محصول به صورت روزانه آپدیت می‌شوند.

قیمت نبشی انبار اصفهان به چه عواملی بستگی دارد؟

همان‌طور که در بالا گفته شد، انواع نبشی کاربردهای خاص خود را دارند و قیمت هر کدام از این‌ها با یک دیگر متفاوت است. زمانی که قصد خرید نبشی را دارید، باید به سایز، ابعاد، برند تولیدی این محصول و حتی وزن نبشی دقت داشته باشید؛ زیرا همه این فاکتورها در قیمت نهایی این محصول تاثیر دارند.

به طور کلی عوامل تاثیرگذار بر قیمت روز آهن نبشی انبار اصفهان به دو دسته تقسیم می‌شوند. یکی از این عوامل نرخ دلار و نرخ جهانی فولاد است. قیمت این دو می‌تواند تاثیر زیادی بر قیمت نهایی این محصول دشته باشد. اگر قیمت دلار بالا باشد، شاید افزایش قیمت مقاطع فولادی در بازار خواهیم بود. این عوامل قابل کنترل نیستند اما با بررسی آن‌ها تا حدودی می‌توانید قیمت نبشی را بررسی و بعد از آن خرید خود را ثبت کنید.

ابعاد، وزن و حتی کارخانه تولیدکننده نبشی آهنی از دیگر پارامترهایی هستند که روی قیمت نبشی انبار اصفهان تاثیر دارند. قبل از تهیه این محصول باید به تمامی این پارامترها دقت داشته باشید.

بهترین راه برای استعلام قیمت نبشی انبار اصفهان چیست؟

قیمت نبشی انبار اصفهان بر اساس برند و کارخانه این محصول تعیین می‌شود. قبل از خرید باید از کیفیت کارخانه موردنظر اطمینان داشته باشید.برای استعلام قیمت نبشی در اصفهان می‌توانید به سایت، خبرنامه یا حتی کانال تلگرام مجموعه ما مراجعه کنید. حتی اگر به صورت روزانه با کارشناسان آهن آپ هم تماس داشته باشید، روند قیمتی این محصول را در اختیار شما می‌گذارند. در جدول بالا قیمت نبشی انبار اصفهان در سایز و ضخامت‌های مختلف درج شده است.

شما می‌توانید قبل از خرید نبشی آهنی، برندهای مختلف نبشی را بررسی و با توجه به بودجه‌ای که برای خرید این محصول کنار گذاشته‌اید، بهترین نوع نبشی را بخرید. قیمت نبشی بر اساس سایز و حتی ابعاد این محصول هم متفاوت است. حتی وزن نبشی هم یکی دیگر از عواملی تاثیرگذار در قیمت نبشی در اصفهان است؛ مثلا: قیمت نبشی 4 انبار اصفهان از نبشی 3 وزن بیشتر و از طرفی قیمت بالاتری هم دارد.

خرید نبشی در اصفهان از آهن آپ

توضیه ما به شما این است که برای خرید نبشی در اصفهان، مراکز فعال و شناخته شده را پیدا و سپس سفارش خود را ثبت کنید. آهن آپ با سال‌ها تجربه در این زمینه، یکی از برترین مراکز تامین نبشی در اصفهان است. این مجموعه نبشی انبار اصفهان را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در اختیار مشتری قرار می‌دهد. شما می‌توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین انواع نبشی را از آهن آپ خریداری کنید. بعد از ثبت سفارش، کارشناسان تیم آهن آپ با شما تماس و هزینه‌های ارسال و حمل‌ونقل کالا را شرح می‌دهند. تمام تلاش ما بر این است که ارسال بار در مدت زمات کوتاهی انجام شود.

بعد از خرید و تحویل نبشی آهنی در صورت عدم مغایرت کالا می‌توانید نسبت به عودت کالا اقدام کنید. حتی اگر بخواهید به صورت حضوری هم این کالا را بخرید، می‌توانید به شرکت آهن آپ مراجعه کنید. با مراجعه حضوری کارشناسان ما تمامی راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند.

بعد از ثبت سفارش، پیش فاکتور برای شما ارسال شده و پس از واریز وجه بار برای شما فرستاده می‌شود. برای استعلام قیمت نبشی انبار اصفهان در هر لحظه از شبانه روز می‌توانید به سایت آهن آپ مراجعه کنید. برای خرید نبشی در اصفهان می‌توانید با ما تماس بگیرید.

نبشی‌های تولیدی در اصفهان از چه کیفیتی برخوردار هستند؟ 
آیا می‌توان نبشی‌های خریداری شده از اصفهان را به سایر نقاط ایران ارسال کرد؟
چه نکاتی را باید هنگام خرید نبشی در اصفهان در نظر گرفت؟
چه تضمینی وجود دارد که نبشی خریداری شده از اصفهان دارای بالاترین کیفیت است؟
ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

ثبـت

 • رادمان ارمان زاده ۲۱ . ۰۳ . ۱۴۰۳

  قیمت‌ها نسبت به بازار مناسب به نظر میاد. مخصوصاً برای سایزهای پرکاربرد مثل نبشی سایز 8. البته اگه تخفیف بیشتری برای خرید عمده در نظر بگیرید عالی میشه.

  • رامتین فردی پور ۲۱ . ۰۳ . ۱۴۰۳

   خوشحالیم که قیمت‌های ما مناسب به نظر می‌رسد. در مورد تخفیف عمده هم پیشنهاد خوبی دادید. قطعاً آن را بررسی خواهیم کرد و در صورت امکان، تخفیفات ویژه‌ای برای مشتریان عمده در نظر می‌گیریم.

 • نرگس توکلی ۲۱ . ۰۳ . ۱۴۰۳

  الان همه سایزها موجود هست یا بعضی‌ها نایاب شدن؟ می‌خوام مطمئن بشم قبل از ثبت سفارش، کالا آماده ارسال باشه.

  • رامتین فردی پور ۲۱ . ۰۳ . ۱۴۰۳

   در حال حاضر اکثر سایزهای پرکاربرد نبشی در انبار موجود است و آماده ارسال می‌باشد. اگر سایزی که نیاز دارید موجود نبود، می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید تا در اولین فرصت برایتان تامین کنیم.

 • فرهاد خدادادی ۲۱ . ۰۳ . ۱۴۰۳

  این نبشی‌ها برای چه نوع سازه‌هایی مناسبه؟ پروژه ما سوله‌سازی هست و به مقاطع با مقاومت بالا نیاز داریم. ممنون میشم راهنمایی کنید که آیا برای کارمون مناسبه یا نه

  • رامتین فردی پور ۲۱ . ۰۳ . ۱۴۰۳

   نبشی‌های ما کاربردهای متنوعی در صنعت ساختمان و سازه دارند. برای پروژه سوله‌سازی شما هم گزینه مناسبی هستند. نبشی‌های سایز بزرگتر مثل نمره 10 و 12 مقاومت بالایی دارند و برای اتصالات سازه‌های فلزی سنگین ایده‌آل هستند. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند. پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از قیمت نبشی امروز در انواع سایز و برند وارد این صفحه شوید.

آهن آپ خرید آنلاین آهن آلات
راه های ارتباطی جستجو