پروفیل 40*80 ضخامت 2.5 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 50*50 ضخامت 2.5 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 40*60 ضخامت 2.5 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 60*60 ضخامت 2.5 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 40*40 ضخامت 2.5 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 40*60 ضخامت 2 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 40*80 ضخامت 2 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 60*60 ضخامت 2 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
از کارشناسان آهن آپ مشاوره تخصصی بگیرید 03138030000
جستجو
جستجو های مرتبط اخیر
پروفیل
میلگرد
نبشی
ورق
تیرآهن
مفتول
برای دریافت نتیجه در کادر بالا جستجو کافیست کلمه کلیدی مورد نظرتان را وارد نمایید
در حال مشاهده

قیمت نبشی ۸ اصفهان

برند تولید کننده
  • همه برند ها
  • قیمت نبشی ۸ اصفهان
سایز محصول
  • همه سایز ها
قیمت نبشی ۸ اصفهان
آخریـن بروزرسانی
۲۷. ۰۳. ۱۴۰۳
عنوان محصول ضخامت (mm) طول (m) محل بارگیری واحد وزن سایز نبشی تاریخ بروز رسانی
قـیمــت (بدون ارزش افزوده)
میزان نوسانخرید و چارت
نبشی 6*80*80 ناب 6 12 کارخانه کیلوگرم 84 ۸
تماس بگیرید
ثابت
نبشی 8*80*80 منظومه 8 6 کارخانه کیلوگرم 56 ۸
تماس بگیرید
ثابت
نبشی 8*80*80 ناب 8 12 کارخانه کیلوگرم 110.5 ۸
۱۲:۰۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
27,310 تـــومـان
1 %
190 تـــومـان
نبشی 6*80*80 ناب 6 6 کارخانه کیلوگرم 42 ۸
۱۲:۰۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
25,850 تـــومـان
0.5 %
100 تـــومـان
نبشی 8*80*80 ناب 8 6 کارخانه کیلوگرم 55 ۸
۱۲:۰۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
25,490 تـــومـان
1 %
190 تـــومـان
نبشی 8*80*80 شکفته مشهد 8 6 کارخانه مشهد کیلوگرم 52 ۸
تماس بگیرید
ثابت
نبشی 8*80*80 شکفته یزد 8 6 کارخانه یزد کیلوگرم 56 ۸
۱۲:۰۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
24,580 تـــومـان
0.5 %
90 تـــومـان
نبشی 8*80*80 انبار اصفهان 8 6 بنگاه اصفهان کیلوگرم 58 ۸
۱۲:۰۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
25,130 تـــومـان
ثابت
نبشی 8*80*80 آریان فولاد 8 6 کارخانه کیلوگرم 58 ۸
۱۲:۰۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
24,800 تـــومـان
50 تـــومـان

نبشی ۸ از پروفیل‌های فولادی پرکاربرد در صنایع مختلف به خصوص صنعت ساخت و ساز است. نبشی 8 یکی از انواع نبشی‌هاست که کاربردهای منحصر به فرد خود را دارد و اطلاع از قیمت این نبشی برای افراد فعال در صنعت ساختمان سازی از اهمیت بسیاری برخوردار است. برای استعلام قیمت نبشی ۸ اصفهان می توانید با آهن آپ در تماس باشید و با شماره 03138030000 از کاشناسان ما راهنمایی بگیرید.

قیمت نبشی سایز 4

آگاهی از قیمت نبشی ۸ و عوامل تاثیرگذار بر قیمت آن می‌تواند تا حد زیادی بر هزینه‌های نهایی پروژه موثر باشد؛ زیرا در صورتی که شما بتوانید نبشی ۸ را با قیمت مناسبی خریداری کنید، به احتمال زیاد هزینه‌های نهایی پروژه به صورت چشمگیری کاهش پیدا خواهند کرد. ما در ادامه قصد داریم درباره قیمت نبشی ضخامت 8 و عوامل تاثیرگذار بر آن به طور کامل صحبت کنیم.

ققیمت نبشی ۸ اصفهان

پارامترهای زیادی وجود دارند که بر قیمت نبشی ۸ اصفهان به صورت مستقیم و غیرمستقیم تاثیر می‌گذارند. تاثیر این پارامترها بر قیمت نبشی می‌تواند به صورت افزایشی یا کاهشی باشد. از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت نبشی ضخامت 8 می‌توان به عوامل زیر اشاره کرد:

قیمت مواد اولیه

قیمت مواد اولیه‌ای که در ساخت نبشی ۸ مورد استفاده قرار می‌گیرند، یکی از پارامترهای موثر در هزینه نهایی آن است. قیمت مواد اولیه ثابت نیست و بر اساس شرایط اقتصادی و عوامل بسیار دیگر تغییر می‌کند. با کوچک‌ترین تغییر در قیمت مواد اولیه، قیمت نهایی محصول نیز عوض خواهد شد. به عنوان مثال با افزایش قیمت فولاد مورد نیاز برای ساخت نبشی، طبیعی است که تولیدکنندگان قیمت فروش آن را بالا ببرند.

میزان عرضه و تقاضا

دومین عامل مؤثر بر قیمت نبشی امروز، افزایش یا کاهش میزان عرضه و تقاضاست. این پارامتر بر قیمت همه محصولات فولادی و آهنی موثر است و در نتیجه باعث تفاوت قیمت محصولات در بازه‌های زمانی مختلف می‌شود. هر چقدر که میزان عرضه افزایش پیدا کند، قیمت محصول کاهش می‌یابد و با کاهش میزان عرضه، قیمت نبشی نمره 8 زیاد می‌شود. معمولا درصورت کاهش میزان تقاضای خرید نبشی، قیمت آن نیز کاهش پیدا می‌کند.

استعلام قیمت روز نبشی 8

هزینه‌های حمل و نقل

هزینه‌های حمل و نقل از جمله عوامل تأثیرگذار بر قیمت نبشی به صورت مستقیم هستند. هزینه‌هایی که بابت حمل و نقل نبشی از کارخانه به دیگر شهرها و همین طور بابت مصرف سوخت اتومبیل حامل، داده می‌شود، همه بر قیمت نهایی نبشی تأثیر می‌گذارند.

نوسانات قیمت دلار

نوسانات قیمت دلار مهم‌ترین عامل تأثیرگذار بر قیمت نبشی ۸ است که به صورت مستقیم بر آن اثر دارد. این امری کاملا بدیهی است و همه از آن باخبر هستیم که با افزایش قیمت دلار، بیشتر محصولات موجود در بازار دچار نوسان قیمت می‌شوند. قیمت نبشی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

وزن نبشی

عامل مهم دیگر وزن نبشی 8 است که با افزایش آن، قیمت نبشی نیز افزایش پیدا می‌کند. بنابراین در زمان خرید نبشی باید دقت داشته باشید که به سراغ فروشگاهی بروید که از ترفندهای کلاهبردارانه برای بالا بردن وزن این محصولات استفاده نمی‌کند و وزن کاملا دقیق آن را محاسبه خواهد کرد.

قیمت نبشی ۸ اصفهان

شما برای استعلام قیمت نبشی اصفهان و اطلاع از قیمت آن باید به لیست‌های معتبر موجود مراجعه کنید تا از آخرین قیمت نبشی ۸ اصفهان باخبر شوید. در این لیست می‌توانید در کنار آگاهی از قیمت نبشی اصفهان از میزان نوسانات آن نیز باخبر شده و خریدی آگاهانه داشته باشید.

استعلام قیمت نبشی ۸ اصفهان

برای استعلام قیمت نبشی ضخامت 8 می‌توانید به جدول‌های ارائه شده در وب‌سایت‌های معتبر مراجعه کنید که به طور دائم قیمت نبشی‌ها را به روز رسانی می‌کنند. این جدول‌ها آخرین قیمت بازار بر اساس کارخانه تولیدکننده و مشخصات فنی نبشی را نشان می‌دهند. برای مثال برای اطلاع از قیمت نبشی 8 شکفته یا قیمت نبشی 8 ناب تبریز می‌توانید به لیست مربوط به آن مراجعه کنید.

نبشی 8

استعلام قیمت نبشی ۸ از آهن آپ

راحت‌ترین راه برای استعلام از قیمت نبشی ۸ مراجعه به وبسایت آهن آپ است. شما با مراجعه به این سایت، می‌توانید به لیست نبشی‌ها مراجعه کنید و با انتخاب نوع نشتی از قیمت روز آن بر اساس ضخامت، طول، وزن و کارخانه تولید‌کننده باخبر شوید.

قیمت نبشی نمره ۸ برندهای مختلف در بازار چگونه است؟

قیمت نبشی نمره 8 برندهای مختلف در بازار متفاوت است.

قیمت نبشی ۸ شکفته

در هنگام خرید نبشی ۸ شکفته باید به سایز، طول شاخه و محل بارگیری آن توجه کنید، زیرا این پارامترها بر قیمت نبشی شکفته تاثیر می‌گذارند. به طور کلی مشخصات نبشی‌های برند شکفته بر قیمت آن‌ها نیز موثر است.

قیمت نبشی ۸ ناب تبریز

برای خرید نبشی ۸ ناب تبریز، باید از قیمت روز آن باخبر شوید. عواملی که در بالا ذکر کردیم، همه در قیمت نبشی ناب تبریز تاثیر می‌گذارند. خرید اینترنتی نبشی 8 ناب تبریز و دیگر انواع نبشی این برند از سایت آهن آپ به راحتی ممکن است.

سخن آخر

اطلاع از آخرین قیمت روز آهن و دیگر انواع نبشی برای سرمایه گذاران فعال در حوزه‌های ساختمانی بسیار اهمیت دارد؛ اما قبل از اقدام به خرید بهتر است از عوامل تاثیرگذار بر قیمت نبشی‌ها باخبر شوید تا تصمیم‌گیری عاقلانه‌‌تری در هنگام خرید داشته باشید. راحت‌ترین راه استعلام از آخرین قیمت نبشی ضخامت 8 در بازار از طریق سایت آهن آپ است. شما بعد از استعلام قیمت می‌توانید برای سفارش و خرید محصول اقدام کنید.

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

ثبـت

اولین کامنت را شما بنویسید
آهن آپ خرید آنلاین آهن آلات
راه های ارتباطی جستجو