پروفیل 40*80 ضخامت 2.5 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 50*50 ضخامت 2.5 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 40*60 ضخامت 2.5 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 60*60 ضخامت 2.5 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 40*40 ضخامت 2.5 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 40*60 ضخامت 2 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 40*80 ضخامت 2 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
پروفیل 60*60 ضخامت 2 قهرمان فولاد آریا بدون تغییر باقی ماند.
از کارشناسان آهن آپ مشاوره تخصصی بگیرید 03138030000
جستجو
جستجو های مرتبط اخیر
پروفیل
میلگرد
نبشی
ورق
تیرآهن
مفتول
برای دریافت نتیجه در کادر بالا جستجو کافیست کلمه کلیدی مورد نظرتان را وارد نمایید
در حال مشاهده

قیمت نبشی ظهوریان

برند تولید کننده
 • همه برند ها
 • قیمت نبشی ظهوریان
سایز محصول
 • همه سایز ها

نبشی ظهوریان یکی از پرمصرف ترین محصولات در صنعت ساختمان است که توسط کارخانه ذوب آهن ظهوریان مشهد تولید می شود. و در حال حاضر قیمت نبشی ظهوریان در محدود قیمت 24,650 تومان می باشد. این محصول در سایزها و ضخامت های مختلف با قیمت های مختلف موجود می باشد. زاویه قیمت ظهوریان به عوامل مختلفی از جمله نوع، اندازه، ضخامت، کیفیت، بورس کالا، نوسانات ارز و تقاضای بازار بستگی دارد.

آخریـن بروزرسانی
۲۹. ۰۳. ۱۴۰۳
عنوان محصول ضخامت (mm) طول (m) محل بارگیری وزن واحد سایز نبشی تاریخ بروز رسانی
قـیمــت (بدون ارزش افزوده)
میزان نوسانخرید و چارت
نبشی 10*100*100 ظهوریان 10 6 کارخانه 85 کیلوگرم 10
تماس بگیرید
ثابت
نبشی 3*30*30 ظهوریان 6 کارخانه 8 کیلوگرم ۳
۱۳:۱۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
24,650 تـــومـان
ثابت
نبشی 2.5*30*30 ظهوریان 2.5 6 کارخانه 7.5 کیلوگرم ۲
۱۳:۱۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
24,650 تـــومـان
ثابت
نبشی 5*60*60 ظهوریان 120 6 کارخانه 28 کیلوگرم ۶
۱۳:۱۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
24,650 تـــومـان
ثابت
نبشی 5*50* 50ظهوریان 120 6 کارخانه 19 کیلوگرم ۵
۱۳:۱۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
24,650 تـــومـان
ثابت
نبشی 4*50*50 ظهوریان 6 کارخانه 18 کیلوگرم ۵
۱۳:۱۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
24,650 تـــومـان
ثابت
نبشی 3*50*50 ظهوریان 6 کارخانه 15 کیلوگرم ۵
۱۳:۱۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
24,650 تـــومـان
ثابت
نبشی 3*40*40 ظهوریان 6 کارخانه 10 کیلوگرم ۴
۱۳:۱۸ ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
24,650 تـــومـان
ثابت

قیمت نبشی ظهوریان در آهن آپ : نبشی ظهوریان به‌عنوان یکی از شرکت‌های معتبر  و باسابقه در زمینه فروش مقاطع فولادی, فروش انواع نبشی و نبشی ظهوریان مشهد را بر عهده دارد. برای اطلاع از قیمت نبشی ظهوریان می‌توانید با شماره 03138030000 تماس بگیرید. اطلاع از قیمت نبشی امروز ظهوریان به شما کمک می‌کند که بتوانید این محصول را در بهترین زمان خریداری کنید. برای استعلام قیمت نبشی ظهوریان امروز روی کمک کارشناسان ما حساب کنید.

قیمت نبشی ظهوریان

نبشی ظهوریان یکی از محصولات تولید شده در کارخانه فولاد ظهوریان مشهد است که سابقه درخشان و طولانی دارد. یکی از تولیدات اصلی این کارخانه نبشی در سایز و ابعاد مختلف است. این محصول در سایزهای 30 تا 100 میلی‌متری و و طول 6 متری تولید می‌شود. اگر بنا به دلائل مختلف به سایزهای بیشتری نبشی ظهوریان نیاز داشته باشد، با افزایش سایز، قیمت نبشی ظهوریان هم بیشتر خواهد شد. در جدول صفحه نبشی ظهوریان, می‌توانید قیمت نبشی ظهوریان را در سایت آهن آپ استعلام کنید.

این نکته را هم بگوییم که این محصول به دلیل کیفیت بالایی که دارد, در بسیاری از کاربردهای صنعتی و ساختمانی استفاده می‌شود. شما می‌توانید برای استعلام قیمت نبشی ظهوریان امروز یا به سایت آهن آپ مراجعه یا با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید. کارشناسان تیم ما تمامی راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند.

قیمت نبشی ظهوریان امروز

نبشی‌های فولادی یکی از مهم‌ترین محصولات هستند و قیمت نبشی بر اساس سایز، ابعاد و وزن این محصول متفاوت است. نبشی ظهوریان یکی از محصولات تولید شده در کارخانه فولاد ظهوریان مشهد است که سابقه درخشان و طولانی دارد. یکی از تولیدات اصلی این کارخانه نبشی در سایز و ابعاد مختلف است. این محصول در سایزهای 30 تا 100 میلی‌متری و و طول 6 متری تولید می‌شود. اگر بنا به دلائل مختلف به سایزهای بیشتری نبشی ظهوریان نیاز داشته باشد، با افزایش سایز، قیمت این محصول هم هم بیشتر خواهد شد. در جدول صفحه نبشی ظهوریان، می‌توانید قیمت روز نبشی ظهوریان را در سایت آهن آپ استعلام کنید. برای خرید نبشی انبار اصفهان می‌توانید با ما تماس بگیرید.

این نکته را هم بگوییم که این محصول به دلیل کیفیت بالایی که دارد، در بسیاری از کاربردهای صنعتی و ساختمانی استفاده می‌شود. شما می‌توانید برای استعلام قیمت نبشی ظهوریان امروز یا به سایت آهن آپ مراجعه یا با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید. کارشناسان تیم ما تمامی راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند.

قیمت انواع نبشی ظهوریان مشهد

همان‌طور که در بالا گفته شد، قیمت این محصول در سایزهای مختلف متفاوت است. شما با توجه به کاربرد مورد نظر باید بهترین سایز این محصول را خریداری کنید. یکی از مهم‌ترین نکاتی که در زمان خرید نبشی ظهوریان باید به آن توجه داشته باشید، سایزهای مختلف این محصول است. هرکدام از سایزهای نبشی ظهوریان خواص و کاربردهای خاص خودشان را دارند و باید به این مسئله دقت داشته باشید. به‌عنوان مثال: نبشی 4*40*40 با نام نبشی 4 ظهوریان شناخته می‌شود. این محصول در بازار فولاد نسبت به سایر سایزهای دیگر شناخته‌شده‌تر است. از آن بیشتر برای اسکلت فلزی، کشتی سازی، ساخت سوله و… استفاده می‌شود.

قیمت روز نبشی ظهوریان به چه عواملی بستگی دارد؟

کیفیت و قیمت دو مورد از مهم‌ترین دغدغه‌ها برای خریداران حوزه فولاد هستند. همان‌طور که می‌دانید قیمت مقاع فولادی همیشه در حال نوسان است و این کاهش یا افزایش قیمت‌ها در بیشتر موارد, مربوط به نرخ ارز است. روش تولید نبشی، ابعاد این محصول و حتی وزن نبشی از مهم‌ترین عواملی هستند که در این قیمت‌گذاری تاثیر دارند. به همین دلیل قبل از خرید نبشی ظهوریان باید تمامی این عوامل را بررسی کنید. روش تولید نبشی یکی از مهم‌ترین موارد در تعیین قیمت این محصول است. نبشی‌هایی که از پرس کردن ورق فولادی ساخته می‌شوند، نسبت به نبشی‌های به نبشی‌های ساخته شده با نورد گرم قیمت کمتری دارند و برای هر موقعیت آب‌وهوایی قابل‌استفاده نیستند.

اگر برای خرید مناسب‌ترین نوع و سایز نبشی تردید دارید, می‌توانید از کارشناسان تیم آهن آپ قیمت نبشی ظهوریان یا قیمت نبشی شکفته را استعلام کنید. در نظر داشته باشید که کیفیت و مرغوبیت نبشی ظهوریان باعث شده که یکی از برندهای معتبر در حوزه فولاد باشد. قیمت این محصول هم مانند سایر مقاطع فولادی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد:

 • نرخ ارز به خصوص نرخ دلار
 • سیاست‌های دولت
 • میزان عرضه و تقاضا
 • مالیات بر ارزش افزوده
 • قیمت مواد اولیه
 • هزینه‌های حمل و نقل
 • سایز و ابعاد نبشی ظهوریان
 • و…

یکی از مهم‌ترین عواملی که در قیمت روز آهن تاثیر دارد, سایز و ابعاد این محصول است. به عنوان مثال: قیمت نبشی 4 ظهوریان به دلیل کاربرد فراوان در ساختمان‌سازی و کاربردهای صنعتی، قیمت بیشتری دارد و تقاشا برای این محصول بالاست. این در حالی است که قیمت مواد اولیه برای تولید نبشی هم در این قیمت‌گذاری تاثیر دارد.

خرید نبشی فولاد ظهوریان مشهد

اگر قبل از خرید در مورد سایز و ابعاد این محصول اطلاعات دقیقی ندارید، بهترین روش تماس تلفنی با کارشناسان تیم ما است. کارشناسان آهن آپ با توجه به کاربردی که مد نظر دارید، بهترین نبشی ظهوریان را برای خرید به شما راهنمایی می‌کنند. آهن آپ یکی از مراکز فروش نبشی ظهوریان است که این محصول را به سراسر کشور ارسال می‌کند.
برای خرید نبشی فولاد ظهوریان مشهد می‌توانید به صورت آنلاین یا حتی تماس تلفنی سفارش خودتان را ثبت کنید. به دلیل نوسانات بازار، پیشنهاد می‌شود که حتما قبل از خرید، استعلام قیمت بگیرید.

کارخانه نبشی ظهوریان مشهد

فعالیت کارخانه نبشی ظهوریان مشهد به سال 1390 برمی‌گردد. این کارخانه در شهر مشهد شهرک صنعتی توس قرار دارد و یکی از کارخانه‌های فعال و باسابقه در تولید محصولات فولادی است. این کارخانه امروزه در میان افراد فعال در حوزه فولاد محبوبیت بالایی دارد و در حال حاضر فقط قادر به تولید نبشی‌ در سایزهای مختلف است. کیفیت و مرغوبیت نبشی‌های کارخانه نبشی ظهوریان مشهد باعث شده که طرفداران زیادی داشته باشد. محصولات کارخانه نبشی ظهوریان مشهد مطابق با گواهی GOST به معنای تایید کیفیت و مطابق با استانداردها است.

نبشی ظهوریان مشهد چیست؟

نبشی ظهوریان مشهد یکی از انواع نبشی‌های تولیدی در بازار فولاد است که خیلی از افراد آن را به نام نبشی محسن ظهوریان شناخته می‌شود. نبشی‌های فولاد ظهوریان مشهد در سایزهای 30 تا 100 میلی‌متری و در طول 6 متر تولید می‌شوند.

کاربرد نبشی ظهوریان مشهد

این نبشی‌های بال مساوی برای کاربردهای مختلفی قابل استفاده هستند؛ مانند:

 • اتصال ستون در پل‌ها
 • چارچوب‌های فلزی
 • قاب‌ های فلزی
 • خرپاها
 • اتصالات ستون به فونداسیون

و…

برای اطلاع از قیمت این محصول می‌توانید با ما تماس بگیرید. به غیر از مراجعه به سایت آهن آپ و تماس تلفنی با کارشناسان ما، با عضویت در خبرنامه این مجموعه و کانال تلگرام ما، می‌توانید از قیمت روز نبشی ظهوریان مطلع شوید. اگر نیاز به دریافت راهنمایی در این زمینه داشته باشید، می‌‌توانید با شماره 03138030000 کارشناسان تیم آهن آپ تماس گرفته و استعلام قیمت کنید. در نظر داشته باشید که قبل از خرید باید به صورت روزانه، از قیمت روز نبشی منظومه مطلع شوید تا در بهترین و درست‌ترین زمان ممکن بتوانید سفارش خودتان را ثبت کنید. برای خرید نبشی فولاد ظهوریان با ما تماس بگیرید.

چگونه می‌توان از قیمت نبشی ظهوریان در مجموعه آهن آپ اطلاع پیدا کرد؟
آیا قیمت نبشی ظهوریان به همراه هزینه‌های حمل‌ونقل است یا خیر؟
قیمت نبشی ظهوریان به چه عواملی بستگی دارد؟
ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

ثبـت

اولین کامنت را شما بنویسید
آهن آپ خرید آنلاین آهن آلات
راه های ارتباطی جستجو