از کارشناسان آهن آپ مشاوره تخصصی بگیرید 03138030000
جستجو
جستجو های مرتبط اخیر
پروفیل
میلگرد
نبشی
ورق
تیرآهن
مفتول
برای دریافت نتیجه در کادر بالا جستجو کافیست کلمه کلیدی مورد نظرتان را وارد نمایید
در حال مشاهده

قیمت نبشی ماهان

برند تولید کننده
 • همه برند ها
 • قیمت نبشی سپاهان
 • نبشی ماهان
سایز محصول
 • همه سایز ها
آخریـن بروزرسانی
۱۱. ۱۰. ۱۴۰۲
عنوان محصول طول (m) واحد محل بارگیری سایز کارخانه تاریخ بروز رسانی قـیمــت میزان نوسان خرید و چارت

نبشی 8*80*80 سپاهان

6 کیلوگرم کارخانه سپاهان 80*80*8 کارخانه سپاهان
۱۳:۰۳ ۱۴۰۲/۱۰/۱۱
30,000 تـــومـان
ثابت

نبشی 12*120*120 سپاهان

6 کیلوگرم کارخانه سپاهان 120*120*12 کارخانه سپاهان
۱۳:۰۳ ۱۴۰۲/۱۰/۱۱
20,000 تـــومـان
ثابت

نبشی 10*100*100 سپاهان

6 کیلوگرم کارخانه سپاهان 100*100*10 کارخانه سپاهان
۱۳:۰۳ ۱۴۰۲/۱۰/۱۱
50,000 تـــومـان
ثابت

نبشی 14*150*150 سپاهان

12 کیلوگرم کارخانه سپاهان 150*150*14 کارخانه سپاهان
۱۳:۰۳ ۱۴۰۲/۱۰/۱۱
40,000 تـــومـان
ثابت

نبشی 12*120*120 سپاهان

12 کیلوگرم کارخانه سپاهان 120*120*12 کارخانه سپاهان
۱۳:۰۳ ۱۴۰۲/۱۰/۱۱
90,000 تـــومـان
ثابت

نبشی 10*100*100 سپاهان

12 کیلوگرم کارخانه سپاهان 100*100*10 کارخانه سپاهان
۱۳:۰۳ ۱۴۰۲/۱۰/۱۱
20,000 تـــومـان
ثابت

نبشی 15*150*150 سپاهان

12 کیلوگرم کارخانه سپاهان 150*150*15 کارخانه سپاهان
۱۳:۰۳ ۱۴۰۲/۱۰/۱۱
50,000 تـــومـان
ثابت
آخریـن بروزرسانی
۱۳. ۱۲. ۱۴۰۲
عنوان محصول طول (m) محل بارگیری وزن واحد سایز نبشی تاریخ بروز رسانی قـیمــت میزان نوسان خرید و چارت

نبشی 4*50*50 ماهان

6 کارخانه 18.5 کیلوگرم ۴
۱۱:۵۷ ۱۴۰۲/۱۲/۱۳
25,200 تـــومـان
8 %
1,820 تـــومـان

نبشی‌ ماهان یکی از مهم‌ترین مقاطع فولادی است که در برندها و همچنین انواع مختلفی تولید می‌شود. نبشی ماهان ذوب یکی از نبشی‌ های باکیفیت در بازار فولاد است که مطابق با استانداردهای بین‎ المللی ساخته می‌شود. استفاده از مواد اولیه مرغوب برای تولید محصولات این کارخانه، باعث شده که در بین فعالان حوزه فولاد، طرفداران زیادی داشته باشید. برای اطلاع از روند قیمت نبشی ماهان تا انتهای این متن با ما همراه باشید.

قیمت نبشی ماهان اصفهان در هفته گذشته چگونه تغییر کرد؟

نبشی ماهان | آهن آپ

نبشی ماهان | آهن آپ

نبشی آهن از برندهای مختلفی در بازار فولاد دیده می‌شود. یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین این محصولات همان نبشی ماهان اصفهان است که در بازار فولاد طرفداران خاص خود را دارد. انواع نبشی بال مساوی سبک از سایز L80*80*8 تا L140*140*12 یکی از محصولات تولیدی کارخانه نبشی ماهان است.

نبشی‌ های کارخانه نبشی ماهان  در اصل نبشی گرم نورد دیده بال مساوی هستند. این محصول مطابق با استاندارهای ملی شماره ISIRI 13968-1 ، استاندارد اروپایی DIN EN 10056-2 و استاندارد روسی GOST 8510ساخته و به بازار فولاد عرضه می‌شود. سازه‌های فلزی، ساخت ستون و خرپا، ساخت آسانسور و فونداسیون‌های ساختمانی از مهم‌ترین کاربردهای این نوع نبشی در بازار است.

همان‎طور که می‌دانید قیمت مقاطع فولادی به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. نرخ ارز و دلار، میزان عرضه و تقاضا در بازار فولاد، سیاست‌های دولت، اندازه و سایز نبشی و حتی نوع این محصول از مهم‌ترین پارامترهای تاثیرگذار بر قیمت نبشی ماهان ذوب هستند.

در هفته گذشته، این محصول روند قیمتی ثابت داشت. اما بااین‌حال برای خرید نبشی ماهان ذوب باید قبل از تصمیم نهایی به فکر استعلام قیمت نبشی ماهان اصفهان باشید. اگر بتوانید به صورت روزانه روند قیمتی این محصول را پیگیری کنید، می‌توانید در زمان طلایی نسبت به خرید نبشی ماهان ذوب اقدام کنید. برای اطلاع از قیمت نبشی از سایر تولیدکننده‌های دیگر، روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

عوامل تاثیرگذار بر روند قیمت نبشی سپاهان

نبشی فولادی در بازار فولاد نوسان قیمتی زیادی را تجربه می‌کند و نبشی ماهان هم از این قضیه مستثنی نیست! بااین که برخی از عوامل در تعیین این قیمت تاثیرگذاری بیشتری دارند؛ عوامل زیر به‌عنوان مهم‌ترین‌ها شناخته می‌شوند:

 • قیمت مواد اولیه
 • قیمت انرژی
 •  نرخ دلار
 • میزان عرضه و تقاضا
 • صادرات و واردات مقاطع فولادی
 • سیاست‌های دولت
 •  مالیات بر ارزش افزوده

دقت داشته باشید که به غیر از این موارد گفته شده، شما باید به ضخامت و سایز نبشی ماهان هم در زمان خرید دقت داشته باشید. هرچقدر که ضخامت نبشی ماهان سپاهان بیشتر باشد، قیمت بالاتری دارد. مثلا شما نبشی ضخامت 4 سپاهان ماهان را نسبت به نبشی ضخامت 15 این محصول با قیمت کمتری خریداری می‌کنید. دقت داشته باشید که باید با توجه به کاربردی که مد نظر دارید، بهترین نوع نبشی را بخرید. معمولا نبشی‌هایی که ضخامت بسیار بالایی دارند، در کاربردهایی قابل استفاده هستند، که دوام و ضخامت حرف اول را بزند.

همچنین شما مشتریان عزیز میتوانید برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت روز آهن به لینک مربوطه مراجعه کنید.

کیفیت نبشی کارخانه نبشی ماهان

نبشی ماهان ذوب | آهن آپ

نبشی ماهان ذوب | آهن آپ

کارخانه نبشی ماهان ذوب سپاهان یکی از کارخانه‌های برتر در زمینه تولید لوله، پروفیل، نبشی و.. است. تاریخچه فعالیت این کارخانه به سال 1387 برمی‌گردد. از محصولات این کارخانه بیشتر در زمینه ساخت و ساز، نفت و گاز و… استفاده می‌شود. واقع شدن این کارخانه در مرکز کشور، باعث شده که خیلی از افراد از موقعیت‌های شمالی و جنوبی به راحتی به کارخانه نبشی ماهان دسترسی داشته باشند. به همین دلیل اگر پروژه‌ای در مرکز کشور دارید، به راحتی می‌توانید نبشی این کارخانه را خریداری کنید که البته از لحاظ کیفیت هم بهترین گزینه برای شماست.

نبشی‌‌های مجموعه فولاد ماهان مطابق با استانداردهای ملی و بین‌المللی تولید و به بازار فولاد عرضه می‌شوند. به همین دلیل خیلی از خریداران از کیفیت بالای محصولات فولاد ماهان سپاهان خبر می‌دهند. استفاده از مواد اولیه و مرغوب برای تولید مقاطع فولادی و حتی تست‌های مربوطه باعث تولید محصولات باکیفیت در این کارخانه شده است.

قیمت نبشی ماهان ذوب ضخامت 4 در بازار چگونه است؟

قیمت نبشی ماهان ذوب | آهن آپ

قیمت نبشی ماهان ذوب | آهن آپ

یکی از مهم‌ترین مواردی که در زمان خرید این محصول باید به آن دقت داشته باشد، ضخامت نبشی ماهان ذوب است. این محصول را می‌توانید در ضخامت‌های و سایزهای مختلفی خریداری کنید. نبشی ماهان ذوب در ضخامت‌های 4،8،10،12،15 و… قابل سفارش است. با این حال از هرکدام از این نبشی‌ها با یک ضخامت مشخص برای کاربردهای خاصی استفاده می‌شود.

ضخامت 4 این محصول در هفته گذشته روند قیمتی ثابت داشت و دچار نوسانات قیمتی نشد! اما هرلحظه که شما تصمیم به خرید می‌گیرید، باید همان لحظه از روند قیمت نبشی ماهان سپاهان مطلع شوید تا بتوانید بهترین خرید را تجربه کنید.
قیمت نبشی ماهان سپاهان برای بسیاری از خریداران اهمیت دارد. شما حتی می‌توانید قیمت نبشی شکفته را هم از ما بخواهید.

آیا هزینه ارسال بار به عهده مشتری است ؟

آیا هزینه حمل و نقل با خودم است ؟

چگونه میتوانم سفارشم را پیگیری کنم؟

آهن آپ خرید آنلاین آهن آلات
راه های ارتباطی جستجو