از کارشناسان آهن آپ مشاوره تخصصی بگیرید 03138030000
جستجو
جستجو های مرتبط اخیر
پروفیل
میلگرد
نبشی
ورق
تیرآهن
مفتول
برای دریافت نتیجه در کادر بالا جستجو کافیست کلمه کلیدی مورد نظرتان را وارد نمایید
در حال مشاهده

قیمت قوطی گالوانیزه گلخانه

برند تولید کننده
  • همه برند ها
  • پروفیل گالوانیزه ضخامت 2/5
سایز محصول
  • همه سایز ها
آخریـن بروزرسانی
۰۷. ۱۲. ۱۴۰۲
عنوان محصول طول (m) ضخامت (mm) وزن ابعاد پروفیل تاریخ بروز رسانی قـیمــت میزان نوسان خرید و چارت

پروفیل گالوانیزه 30*30

6 2.5 14 30*30
۱۵:۵۲ ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
52,020 تـــومـان
ثابت

پروفیل گالوانیزه 20*20

6 2.5 9.4 20*20
۱۵:۵۲ ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
52,020 تـــومـان
ثابت

پروفیل گالوانیزه 10*20

6 2.5 7 10*20
۱۵:۵۲ ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
52,020 تـــومـان
ثابت

پروفیل گالوانیزه 50*50

6 2.5 480 50*50
۱۵:۵۲ ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
52,020 تـــومـان
ثابت

پروفیل گالوانیزه 40*40

6 2.5 18.8 40*40
۱۵:۵۲ ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
52,020 تـــومـان
ثابت

پروفیل گالوانیزه 80*80

6 2.5 38 80*80
۱۵:۵۲ ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
52,020 تـــومـان
ثابت

پروفیل گالوانیزه 70*70

6 2.5 33 70*70
۱۵:۵۲ ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
52,020 تـــومـان
ثابت

پروفیل گالوانیزه 60*60

6 2.5 28.5 60*60
۱۵:۵۲ ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
52,020 تـــومـان
ثابت

پروفیل گالوانیزه 90*90

6 2.5 570 90*90
۱۵:۵۲ ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
52,020 تـــومـان
ثابت

پروفیل گالوانیزه یا قوطی گالوانیزه یکی از انواع پروفیل پرکاربرد در ساخت اسکلت گلخانه‌ها و سازه‌های مختلف است. در جدول‌های بالا می‌توانید قیمت پروفیل گالوانیزه در سایزهای مختلف، قیمت قوطی پروفیل گالوانیزه ، پروفیل گالوانیزه اصفهان و قیمت پروفیل گالوانیزه گلخانه را ببینید. برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان برای خرید پروفیل و خرید پروفیل گالوانیزه به بهترین قیمت می‌توانید با شماره 03138030000 تماس بگیرید.

قیمت پروفیل گالوانیزه امروز در بازار مقاطع فولادی ایران چگونه تغییر کرد؟

پروفیل گالوانیزه به دلیل مقاومت بیشتر در مقابل خوردگی در آب‌وهوای مرطوب و شرجی در ساخت سازه‌های مختلف در شمال و جنوب کشور و ایجاد اسکلت گلخانه ها استفاده می‌شود. این کاربرد گسترده باعث می‌شود که در زمان‌هایی از سال برای خرید پروفیل گالوانیزه تقاضا زیاد باشد.

این تقاضای زیاد باعث شده تا قیمت روز قوطی گالوانیزه برای مصرف‌کننده‌ها اهمیت زیادی داشته باشد. شما می‌توانید در جدول‌های بالا قیمت امروز پروفیل گالوانیزه 2 و قیمت روز پروفیل گالوانیزه 2.5 را بخوانید.

انواع پروفیل گالوانیزه چیست و چه کاربردهایی دارد؟

پروفیل گالوانیزه باتوجه‌به باز یا بسته بودن مقطع به انواع زیر تقسیم‌بندی می‌شود:

  1. قوطی گالوانیزه: پروفیل گالوانیزه با مقطع بسته که به آن قوطی گالوانیزه نیز می‌گویند از پرکاربردترین انواع پروفیل گالوانیزه است. سطح مقطع این پروفیل ها به شکل مربع و مستطیل است. کاربرد پروفیل گالوانیزه از نوع قوطی در ساخت انواع سازه است.
  2. پروفیل باز: این نوع از پروفیل گالوانیزه سطح مقطع U شکل، L شکل، C شکل و… دارد. از مهم‌ترین و پرکاربردترین انواع پروفیل باز باید به پروفیل گالوانیزه UH36 ، پروفیل گالوانیزه L25 ، پروفیل گالوانیزه F47 ، پروفیل گالوانیزه C50 ، پروفیل گالوانیزه U48 اشاره کرد. این نوع پروفیل‌ها بیشتر در دکوراسیون داخلی و ساخت کناف کاربرد دارند.

پروفیل L25 در واقع نوعی نبشی است که در ساخت سقف کاذب و کناف کاربرد دارد. شما می‌توانید برای خرید نبشی به صفحه آن در آهن آپ مراجعه کنید.

قیمت پروفیل گالوانیزه و عوامل موثر بر آن کدام است؟

همان‌طور که گفتیم قیمت پروفیل گالوانیزه به دلیل تقاضای زیاد، برای فعالان حوزه ساختمان و صنایع مربوط به کشاورزی اهمیت زیادی دارد. قیمت روز پروفیل گالوانیزه معمولاً به فاکتورهای زیر بستگی دارند:

قیمت مواد اولیه

پروفیل گالوانیزه به روش‌های نورد گرم و سرد تولید می‌شود. برای تولید پروفیل گالوانیزه با این روش‌ها از شمش فولادی یا ورق سیاه استفاده می‌شود. قیمت ورق سیاه و قیمت شمش فولای بر قیمت روز پروفیل گالوانیزه تاثیر مستقیم دارند.

قیمت انرژی

در هر دو روش تولید قوطی گالوانیزه از انرژی استفاده می‌شود. انرژی حرارتی و الکتریکی بیشترین مصرف را در تولید این مقطع فولادی دارند؛ به همین دلیل نیز نرخ آن‌ها بر قیمت پروفیل گالوانیزه امروز تأثیر دارد.

هزینه های باربری

هزینه ارسال یا باربری یکی از موارد جانبی است که بر قیمت تمام شده پروفیل گالوانیزه تأثیر دارد. شما در هنگام انتخاب کارخانه یا فروشنده‌ای باید فاصله تا مقصد یا محل مصرف را در نظر بگیرید. اگر کیفیت پروفیل گالوانیزه موردنظر شما از کارخانه‌های مختلف با هم تفاوتی ندارند، به سراغ کارخانه‌ای بروید که به شما نزدیک‌تر است تا هزینه‌های باربری کم‌تر شوند.

نوسانات نرخ دلار

قیمت دلار یک فاکتور مهم در تعیین قیمت روز آهن پروفیل قوطی گالوانیزه است. با افزایش نرخ دلار به‌عنوان ارز مبنا قیمت پروفیل گالوانیزه نیز بالاتر می‌رود. نرخ دلار به فاکتورهای مختلفی مانند روابط خارجی ایران، وضعیت تحریم‌ها، صادرات و واردات و… بستگی دارد. پیش‌بینی این فاکتور سخت و پیچیده است و نیاز به دانش زیادی دارد.

میزان عرضه و تقاضای پروفیل گالوانیزه

عرضه و تقاضا به طور مستقیم بازار پروفیل گالوانیزه را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد. اگر میزان تقاضا برای خرید پروفیل گالوانیزه بالا برود یا برخی از کارخانه‌ها تولید این مقطع فولادی را کاهش دهند، قیمت پروفیل گالوانیزه بالاتر می‌رود.

افزایش میزان عرضه یعنی افزایش تولید یا کاهش تقاضا برای خرید، باعث می‌شود که قیمت پروفیل گالوانیزه گلخانه و دیگر انواع این مقطع فولادی کم‌تر شود.

صادرات و واردات مقاطع گالوانیزه

صادرات و واردات اثرات مختلفی بر قیمت این نوع پروفیل دارد که مهم‌ترین آن تغییر در میزان عرضه و تقاضاست. واردات پروفیل گالوانیزه باعث افزایش فراوانی می‌شود. فراوانی یا افزایش میزان دسترسی باعث کاهش قیمت ها می‌شود.

صادرات باعث کاهش میزان دسترسی به این محصول گالوانیزه می‌شود. با صادرات پروفیل گالوانیزه ، قیمت آن نیز بیشتر می‌شود. صادرات و واردات انواع محصولات آهنی توسط سیاست‌های اقتصادی دولت تغییر می‌کنند. این سیاست‌ها معمولاً تحت‌تأثیر نرخ دلار، تحریم‌ها، مبادلات تجاری با کشورهای خارجی و.. است.

قیمت جهانی فلزات و آلیاژها

به دلیل واردات و صادرات مقاطع فولادی گالوانیزه، نرخ این محصولات از قیمت های جهانی هم تأثیر می‌گیرد. این تأثیر ممکن است با تأخیر یا به‌صورت آنی بر قیمت پروفیل گالوانیزه اعمال شود.

باتوجه‌به تعداد زیاد فاکتورهای مؤثر بر خرید لوله داربست ، پیش‌بینی قیمت این محصول گالوانیزه و انتخاب بهترین زمان‌های خرید، پیچیده است. آهن آپ با آموزش یک تیم از کارشناسان خبره، به طور مستمر فاکتورهای بالا را زیر نظر دارد و قیمت‌ها را رصد می‌کند. اگر به مشاوره تخصصی در زمینه خرید انواع مقاطع فولادی نیاز دارید فقط با شماره 03138030000 تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید.

قیمت پروفیل گالوانیزه گلخانه را چگونه استعلام بگیریم؟

یکی از مهم‌ترین کاربردهای پروفیل یا قوطی گالوانیزه ساخت اسکلت گلخانه‌هاست؛ چون پلاستیک یا انواع پوشش‌ها را به‌خوبی نگه می‌دارد. شما می‌توانید برای استعلام قیمت پروفیل گالوانیزه به جدول‌های بالا مراجعه کنید. در این جدول‌ها می‌توانید قیمت پروفیل گالوانیزه ضخامت 2 و قیمت پروفیل گالوانیزه ضخامت 2.5 را بخوانید. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت قوطی با ضخامت‌های بیشتر به جدول‌های قیمت قوطی صنعتی مراجعه کنید. همه این قیمت‌ها به روز هستند و شما می‌توانید برای گرفتن پیش‌فاکتور از آهن آپ اقدام کنید.

قیمت قوطی گالوانیزه گلخانه

پروفیل قوطی گالوانیزه گلخانه در قطرهای 1.5 و 2 برای ایجاد سقف و در قطر 2.5 و بیشتر برای ایجاد ستون استفاده می‌شود. استفاده از قوطی گالوانیزه برای ساخت گلخانه هزینه‌های مربوط به تعمیر و نگهداری را کم‌تر می‌کند چون در برابر مشکلات آب و هوایی مقاومت زیادی دارد. در جدول‌های بالا قیمت قوطی گالوانیزه گلخانه به‌روز شده است.

قیمت پروفیل گالوانیزه اصفهان

قیمت پروفیل گالوانیزه اصفهان به‌صورت روزانه و تحت‌تأثیر عواملی که به آن‌ها اشاره کردیم تغییر می‌کند. کارشناسان ما در آهن آپ با رصد مستقیم بازار آهن و مقاطع فولادی ایران، تغییرات قیمت ها را در جدول محصولات ثبت می‌کنند.

تیم کارشناسان ما آماده هستند تا شما را برای خرید انواع مقاطع فولادی یاری کنند. شما می‌توانید برای گرفتن مشاوره تخصصی از کارشناسان ما با شماره 03138030000 تماس بگیرید.

آهن آپ امکان ارسال قوطی گالوانیزه گلخانه به همه شهرهای ایران را دارد؟

هزینه ارسال قوطی گالوانیزه خریداری شده از آهن آپ به عهده مشتری است؟

آیا می‌توان از آهن آپ پروفیل گالوانیزه را با طول‌های سفارشی خریداری کرد؟

بهترین زمان برای خرید پروفیل گالوانیزه چه دوره‌ای از سال است؟

آهن آپ خرید آنلاین آهن آلات
راه های ارتباطی جستجو